Стартує прийом проектів

З 15.03.2017 р. стартує прийом проектів бюджету участі на 2018 рік. Платформа «Громадський проект» дозволить вам брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: ви можете подати заявку on-line і відслідковувати долю свого проекту прямо на сайті. Долучайтесь!

Відповідно до положення про громадський бюджет, він не може бути менший 0,5% від загального фонду, прийнятого на поточний рік міського бюджету, та визначається Жовтоводською міською радою на відповідний рік згідно міської цільової Програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Жовті Води на 2016-2020 роки».

Подавати свої проекти на конкурс зможуть громадяни, яким виповнилось 16 років, однак не лише жовтоводці, а й люди, які тут працюють або навчаються, мають нерухомість, народилися у Жовтих Водах чи тимчасово проживають, як внутрішньо переміщені особи.

Зокрема, до розгляду прийматимуть проекти від 1 до 100000 грн. Впродовж року одна людина зможе подати максимум 100 проектів.

Охочі подати свої проекти зможуть зробити це через спеціально створений сайт https://pb.zhv.gov.ua, заповнивши тут відповідну реєстраційну форму, або через спеціалізовані точки голосування. Однак, щоб подати проекти, авторам необхідно заручитися підтримкою та надати на конкурс списки і підписи мінімум 50 мешканців.

Прийом заявок стартує, 15.03.2017 року і триватиме до 30.04. З 01.05 до 31.05 подані проекти аналізуватимуть та опрацьовуватимуть.  Далі, з 01.06. по 15.06 триватиме голосування, результати якого відображатимуться онлайн. Переможців проектів виберуть до 22.06.2017 року. Їх кількість залежатиме від вартості вибраних проектів.

Громадський бюджет Жовтих Вод реалізовує Жовтоводська міська рада за підтримки ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД), що реалізує проект USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження»., ГО «Інститут регіонального розвитку»  та Українського незалежного центру політичних досліджень (УНЦПД) за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID), ГО «Інститут інформаційного права» в рамках проекту “Громади в дії” за фінансування ЄС та ТОВ «Ватага едженсі».

Володимир Гончар